Неділя, 17/2/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Зниження цін на серцеві ліки відбуватиметься поступово

Зниження цін на серцеві ліки відбуватиметься поступово

Процес зниження цін на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету II типу та бронхіальної астми буде проходити поступово. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Зважаючи на значний обсяг залишків ліків в аптечних мережах, уряд ухвалив рішення про продовження терміну продажу залишків ліків за старими цінами до 1 квітня 2017 року. Нові партії лікарських препаратів, що надійдуть до аптек з 1 лютого, будуть продаватися за новими зниженими цінами», — йдеться у повідомленні.

У Кабінеті міністрів пояснили, що відповідно до урядових рішень з лютого 2017 року суб’єкти господарювання, що здійснюють виробництво, оптову та роздрібну торгівлю лікарських засобів від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми, знизили ціни на ліки в середньому на 15-30%.

Наступний етап зниження цін на зазначені ліки відбудеться у березні. Таким чином ціни на ліки в Україні поступово будуть приведені до рівня цін на ліки в країнах-сусідах (референтних країнах).

«Поступове зниження цін на ліки дозволить забезпечити комфортний перехід до державного регулювання цін на ліки та запровадження програми відшкодування їхньої вартості, уникнути дефіциту ліків та незручностей для громадян», — йдеться у повідомленні.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що працює спеціальна група з відстеження зниження цін на ліки.

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87