Неділя, 17/2/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Запрошуємо до Центру обслуговування платників задекларувати отримані доходи !

Запрошуємо до Центру обслуговування платників  задекларувати отримані доходи !

​Більше трьох років функціонують у Новоселицької ОДПІ Центри обслуговування платників, а вже чимало платників встигли оцінити не тільки ошатний вигляд приміщення та його функціональну складову, а й професіоналізм та щирість працівників Центрів до кожного відвідувача.

Тількі за 2015 рік до Центрів обслуговування платників завітали 6454 мешканця Новоселицького району та 2924 мешканця Герцаівського району

Найбільше громадян зверталось до Центрів аби подати звітність, озброїтись знаннями, отримати дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків та за внесенням до паспорта громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта

Наразі податківці очікують громадян – декларантів, які отримували доходи у 2015 році.

Кампанія декларування доходів для громадян – спосіб проявити свою громадянську свідомість, виконати свій конституційний обов’язок та/або використати право повернення частини сплачених податків.

В приміщенні Центру обслуговування платників податків створено належні умови для полегшення процесу подання декларацій, забезпечено відкритий доступ громадян до інформації. Працівники фахово роз’яснюють норми податкового законодавства, надають консультативну допомогу під час заповнення декларацій, допомагають освоїти технологію подання звітності в електронному вигляді.

Шановні громадяни ! Не зволікайте та виконайте свій громадянський і конституційний обов’язок – задекларуйте отримані доходи, не відкладаючи свій візит до Центру обслуговування на останні дні визначеного законодавством терміну.

Наголошуємо, що метою декларування є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам податкової знижки — певної суми податку, сплаченого з їх заробітної плати протягом попереднього року!

Нагадуємо, що останній термін подання річної декларації 30 квітня 2016 року, а для бажаючих отримати податкову знижку — 31 грудня поточного року.

Запрошуємо мешканців Новоселицького та Герцаївського районів, які зобов’язані або мають право подати декларацію про майновий стан і доходи, завітати за адресами: м. Новоселиця, вул.. Центральна, 108, І поверх, каб. 104, тел.. 03733-5-09-67 та до Центру обслуговування платників Герцаївського відділення за адресою: м. Герца, вул.. Центральна, 41, 03733-2-19-16.

Повідомляє підрозділ комунікацій Новоселицької ОДПІ

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87