Четверг, 19/9/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Українців змусять платити за безпеку їжі

Українців змусять платити за безпеку їжі

Підприємства мають намір закласти витрати на оновлення виробництва у вартість готової продукції.

Українські підприємства все частіше замислюються про модернізацію виробництва. Причина проста — бажання відповідати європейським нормам стандартизації харчових продуктів і бути конкурентними на ринках Євросоюзу.

Експерти прогнозують націнку на технологіях.

«Витрати на виробництво зростуть і потрібно буде якимось чином компенсувати витрачені на модернізацію гроші. У когось це може бути подорожчання товару на 10-20%, а у когось- і на всі 40%», — зазначив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Буває і так, що обладнання не таке вже й старе — йому всього 5-8 років, але у високотехнологічних країнах ЄС новації впроваджуються швидше і собівартість виробництва (а в підсумку і самої продукції) знижується.

Тому, щоб залишатися конкурентоспроможними на зарубіжних ринках теж доводиться знижувати свої цінники, але при цьому підвищувати їх всередині України, щоб вирівняти фінансові надходження.

Як зауважила Яна Добидовська, швидше за все, товар якщо і подорожчає, то не різко, адже виробникам потрібно конкурувати один з одним не тільки в якості, але і в ціні.

«А нашого споживача поки більше цікавить як раз вартість продукції», — зазначила вона.

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87