Неділя, 17/2/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Україна не може відкладати проведення пенсійної реформи, включаючи підвищення пенсійного віку – МВФ

Україна не може відкладати проведення пенсійної реформи, включаючи підвищення пенсійного віку – МВФ

У МВФ відзначили, що державний борг України залишається високим.

Україна не може відкладати проведення масштабної пенсійної реформи, включаючи підвищення ефективного пенсійного віку, говориться в прес-релізі Міжнародного валютного фонду за підсумками засідання Ради директорів з українського питання.

«Не дивлячись на великі бюджетні коригування, державний борг залишається високим. Актуальність структурних фіскальних реформ для забезпечення стійкості в середньостроковій перспективі зросла, оскільки зростає тиск від підвищення заробітної плати і пенсій», – наголошується в повідомленні фонду з посиланням на першого заступника директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона.

Також він наголосив на необхідності постійних зусиль в напрямку управління доходами і просування реформи державного управління.

Як повідомлялося, 3 квітня ключовий кредитор України Міжнародний валютний фонд завершив третій перегляд програми співпраці з Україною з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) і схвалила виділення нашій країні четвертого кредитного траншу обсягом 1 млрд дол.

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87