Четверг, 19/9/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

      0d8b7fa72cb1e7142eefc4816195d45c ТОВ “Карпати-Моравія” засноване 23 лютого 2006 року. Від дня заснування, було одразу взято напрямок проводити свою роботу в сфері роздрібної торгівлі канцтоварами, бланками суворої звітності, книгами, журналами обліку та іншими необхідними товарами для фінансово-господарської діяльності підприємств та установ всіх форм власності, відкривши торгову точку — магазин „К-М” – все для бухгалтера.

З часом, на підприємстві було створено свою виробничу базу і підприємство розпочало займатися виробництвом поліграфічної продукції, друкуючи авторські брошури, посібники та книги навчального, художнього, наукового та історичного напрямку. Це не говорячи про те, що підприємство забезпечує свою торгову точку практично всією бланковою та книжною продукцією власного виробництва. В переліку видів продукції нашого підприємства є і власні розробки розмальовок для дітей, блокноти,

dba1a9cdbb7ea7c566cdd30e1015c5c1акафисти та молитовники. Випущено вже багато авторських книг та посібників.

Одним з найголовніших методів роботи нашого підприємства, є задоволення потреб кожного клієнта, якщо якогось бланка немає в нашій торговій точці, ми в короткі терміни задовільняємо потребу покупця виготовивши необхідний бланк чи книгу за зразком замовника. Таким чином, ми розпочали напрямок нашої роботи – оперативна поліграфія виробничого підрозділу.

Міняються часи, міняються і вимоги контролюючих органів.Дуже багато клієнтів нашого підприємства знають, що в нашій торговій точці можна не тільки придбати необхідний бланк, журнал чи книгу, а ще й отримати консультацію з бухгалтерського обліку, діловодства, юридичних питань. Так, поступово, такі консультації перетворились у 2012 році ще в один з проектів підприємства — редакція обласної газети “КМ інформ”. Однак, з часом ми змушені були припинити випуск цієї газети і розпочати висвітлювати консультаційну інформацію та новини в bd140d51173fc2af42d7f57622a228e5мережі інтернет. Ми висвітлюємо та роз’яснюємо новини податкового та пенсійного законодавства, правил ведення фінансово-господарської діяльності, економічні новини, практичні поради підприємцям та підприємствам всіх сфер діяльності в питаннях бухгалтерського обліку та звітності, висвітлюємо новини регіону та України і світу, надаємо юридичні та бухгалтерські консультації відповідаючи на запитання читачів, розміщуємо календар бухгалтера, надаємо можливість розмістити у нас свою рекламу та оголошення і т.д..

Сподіваємось, що на даному сайті новин, Ви зможете знайти для себе корисну інформацію, адже ми дотримуюмось нашого принципу —”Наша мета — бути Вам корисними!”

184fe491da8c1b4f258aa05a83c489d8

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87