Середа, 23/1/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

МВФ все ще наполягає на підвищенні пенсійного віку. Кабмін категорично проти

МВФ все ще наполягає на підвищенні пенсійного віку. Кабмін категорично проти

Міжнародний валютний фонд наполягає на включенні у проект меморандуму пункту про підвищення пенсійного віку в Україні. Про це в коментарі «Економічній правді» заявив сказав міністр соціальної політика Андрій Рева.

«В ході узгодження меморандуму з МВФ це ключове питання: підвищувати чи не підвищувати пенсійний вік. Дискусія триває», — сказав він.

За його словами, МВФ наполягає на включенні цього пункту.

«МВФ наполягає на включенні у проект меморандуму пункту про підвищення пенсійного віку, — сказав Рева. – Ми категорично проти».

Щодо підготовки проекту пенсійної реформи, то, за словами міністра, МВФ звертає увагу на те, що у нас проблеми з Пенсійним Фондом.

«Тут є два можливих варіанти: або скорочувати кількість тих, хто отримує, або збільшувати кількість тих, хто платить», — сказав Рева.

Як зазначає міністр, щодо пенсійної реформи у нас з МВФ «багато в чому спільне бачення», однак знову ж таки, «за винятком рішення про підвищення пенсійного віку».

Раніше, віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив про зняття питання про підвищення пенсійного віку з переговорів із Міжнародним валютним фондом з підготовки нової редакції Меморандуму про співробітництво за програмою EFF.

МВФ пропонує поступове підвищення пенсійного віку: для чоловіків — на чотири місяці щороку, починаючи з липня 2017-го, для жінок — на шість місяців після 2021 року, до того часу, поки для обох пенсійний вік досягне 63 років — в 2027 році.

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87