Середа, 23/1/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Мінінфраструктури хоче повернути Укрзалізницю через суд

Мінінфраструктури хоче повернути Укрзалізницю через суд

Міністр інфраструктури Володимир Омелян наполягає на перегляді рішення Кабінету міністрів про виведення ПАК «Укрзалізниця» з підпорядкування міністерства та передачу в управління Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

Міністр уточнив, що зазначене рішення було прийнято на екстреному засіданні Кабміну з порушенням всіх формальних вимог регламенту проведення таких засідань.

При цьому він зауважив, що голосував за це рішення за умови направлення відповідного документа на попереднє узгодження Мінінфраструктури.

«Я сподіваюся, що уряд розгляне це питання додатково і прийме зважене рішення. Адже насправді ідеологи цієї передачі переслідували єдину мету – приховати від громадськості відповіді на питання про реальний стан справ на Укрзалізниці», — сказав Омелян, додавши, що передача УЗ в управління Мінекономрозвитку «тільки посилить кризу в компанії і не залишить шансу на її реформу».

Він зазначив, що на даний час це рішення про передачу компанії в управління Мінекономрозвитку поки що не підписано прем’єр-міністром, а в разі його підписання Мінінфраструктури має намір відстоювати свою позицію про незаконність передачі Укрзалізниці в судовому порядку.

«Якщо це розпорядження буде підписано, то це порушення закону, яке передбачає відповідальність. У будь-якому випадку, ми будемо публічно інформувати громадськість, що відбувається на Укрзалізниці, будемо готуватися до судового позову і доводити в суді свою правоту», — повідомив Омелян.

Він підкреслив, що передача Укрзалізниці в управління Мінекономрозвитку доцільна лише після виконання низки умов, зокрема створення незалежної наглядової ради компанії, очищення від корупції та створення нової моделі вертикально-холдингового управління.

«Насправді, це можна було зробити ще минулого року, якщо б у когось було бажання… І реформувати, і передати Мінекономрозвитку. Тут питання політичного бажання і волі», — додав міністр.

Нагадаємо, 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення про виведення Укрзалізниці з підпорядкування Міністерства інфраструктури України, перепідпорядкувавши його безпосередньо уряду.

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87