Понеділок, 17/6/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Корчак направила запит у Раду щодо проведення незалежного аудиту НАПК

Корчак направила запит у Раду щодо проведення незалежного аудиту НАПК

Вона пояснила це суспільним резонансом, який виник останнім часом навколо окремих напрямків діяльності Національного агентства.

Голова Національного агентства з протидії корупції Корчак Наталія направила до Верховної Ради України звернення з проханням організувати проведення незалежної зовнішньої оцінки ефективності функціонування НАПК і роботи реєстру е-декларацій.

У вівторок ввечері Корчак написала на своїй сторінці у Фейсбук, що «3 квітня цього року у Верховну Раду України, як єдиний орган, якому за законом підконтрольне і підзвітне агентство, було направлено звернення з проханням організувати проведення незалежної зовнішньої оцінки (міжнародного аудиту ефективності функціонування НАПК і роботи реєстру е-декларацій».

Вона пояснила це суспільним резонансом, який виник останнім часом навколо окремих напрямків діяльності Національного агентства. На думку глави НАПК, тільки експертний висновок щодо діяльності Агентства зможе довести безпідставність усіх закидів на адресу установи.

Корчак пропонує в комісію включити народних депутатів України, міжнародних експертів, представників інститутів громадянського суспільства, а також вітчизняних фахівців у сфері запобігання корупції.

«Вважаю доречним, якщо до складу такої комісії з проведення незалежного професійного аудиту НАПК будуть залучені також представники посольств та представництва ЄС в Україні», – підкреслила глава Агентства.

Корчак висловила переконання, що до оголошення висновків незалежного міжнародного аудиту прийняття будь-яких змін до закону в частині НАПК буде передчасним і недалекоглядним. «Цілком ймовірно, що такі дії можуть поставити агентство в пряму залежність від тих органів та структур, які сьогодні не зацікавлені в нашій діяльності», підсумувала вона.

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87