Пятниця, 22/3/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

«Батьківщина» проти узаконення російської окупаційної влади на Донбасі

«Батьківщина» проти узаконення російської окупаційної влади на Донбасі

Засідання парламенту 6 жовтня 2017 року увійде в історію України чорною сторінкою, через ухвалення закону про легалізацію російської окупаційної влади на Донбасі та амністію злочинцям, що знищували українців.

      Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв на брифінгу в парламенті.

      Сергій Соболєв зазначив, що сьогоднішній день у Верховній Раді є трагічним і його можна поставити в один ряд із тими засіданнями, на яких відбувалось найгрубші порушення закону, зокрема, ухвалення Харківських угод та диктаторських законів 16 січня.

      «Батьківщина» не голосувала за законопроект про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях, оскільки він:

1.     легалізує «Мінські домовленості»;

2.     забезпечує амністію злочинцям, що знищували українців;

3.     гарантує представникам російських окупаційних адміністрацій фінансування з українського бюджету;

4.     дозволяє формувати «сили народної міліції» (з числа терористів та учасників бандформувань);

5.     визнає дії Збройних сил Україні по відновленню територіальної цілісності країни незаконними, відкриваючи шлях до засудження наших військових у Гаазькому трибуналі.

      Усе, що відбувається сьогодні в сесійній залі парламенту, зазначив Сергій Соболєв, нагадує голосування фракцій Партії регіонів разом із комуністами за законопроект про особливий статус окремих регіонів Донецької та Луганської областей, яким узаконили тероризм на території Луганська і Донецька, яким дозволили створювати підрозділи так званої народної міліції, свої суди та свої прокуратури.

      Перший заступник керівника фракції «Батьківщина» заявив, що парламент відмовився розглядати альтернативний законопроект від «Батьківщини» №7163-3, в якому «відсутні згадки про Мінські домовленості, де не вказано про антиконституційне право президента видавати укази заднім числом або наперед щодо питання використання Збройних сил України, а також де є згадка про анексовану територію України – Автономну Республіку Крим». Фракція «Батьківщина» також передбачила у цьому законопроекті заборону торгівлі на крові.

Прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87