Середа, 23/1/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Аваков: ми виконали всі необхідні умови для безвізу

Аваков: ми виконали всі необхідні умови для безвізу

Україна виконала всі умови, необхідні для надання нам безвізового режиму. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в Twitter.

«Зустріч з послом ЄС Хьюгом Мінгареллі: зійшлися, що Україна виконала умови безвізу», — йдеться в повідомленні глави міністерства.

Аваков також зазначив, що під час зустрічі обговорювалися і питання продовження співпраці з ЄС з питання проектів реформ МВС.

Нагадаємо, 13 січня президент Петро Порошенко на щорічній зустрічі з послами іноземних країн, акредитованими в Україні розповів про основні орієнтири країни в 2017 році.

«Завдяки нашим спільним зусиллям в 2016 році вдалося знайти формулу для розблокування ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС. У 2017 році ми повинні нарешті вирішити це питання. По-перше, повинні зробити Угоду про асоціацію юридично доконаним фактом. По-друге, українці повинні нарешті отримати право здійснювати безвізові поїздки в країни ЄС», — сказав президент.

При цьому Порошенко підкреслив, що «і перше, і друге питання вже філігранно відшліфовані, всі зобов’язання виконані, всі критерії досягнуті».

«Далі відкладати — кричуще несправедливо, тому що українці заплатили високу ціну. І небезпечно, бо подальші нічим не аргументовані зволікання підривають віру українців у Європу, чого, власне й домагається Росія», — нагадав президент.

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87