Субота, 19/10/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

День відкритих дверей для студентів Чернівецького державного комерційного технікуму провели податківці Буковини

День відкритих дверей для студентів Чернівецького державного комерційного технікуму провели податківці Буковини

Вагомий вплив на формування податкової культури серед молоді має проведення публічних заходів для майбутніх податківців та платників податків. Саме тому «День відкритих дверей», що проводиться фахівцями Головного управління ДПС у Чернівецькій області для студентів, став традиційним щорічним заходом.

Відтак, 26 вересня цього року до податкового відомства завітали студенти Чернівецького державного комерційного технікуму. Розпочалася екскурсія в Центрі обслуговування платників податків.

ГДІ сектору комунікацій Галина Ткачук розповіла про роботу ЦОП та перелік послуг, які надають у центрах. Акцентувала, що в ЦОПі створені комфортні умови для співпраці працівників податкового відомства з представниками бізнесу та громадянами, а в свою чергу відвідувачі мають можливість отримати широкий спектр послуг. Також, присутні дізналися про електронні сервіси податкової служби та акредитований центр сертифікації ключів, де абсолютно безкоштовно можна отримати ключі електронного цифрового підпису.

Молодь мала можливість наглядно побачили клопітку роботу працівників інспекції з платниками податків, а також ознайомитися із зразками податкових документів.

Потім студентів було запрошено до зали селекторних нарад, де ГДІ сектору комунікацій Світлана Скриндіца розповіла історію становлення та розвитку податків, про завдання податкової служби, структуру та основні функції, які виконують  її працівники. Також наголосила на важливості сплати податків та їх значення в соціально-економічному житті держави та ознайомили із електронними сервісами ДПС, які розміщено на офіційному веб-порталі Державної податкової служби України. Крім того, для молоді підготували ознайомчу презентацію слайдів.

Зустріч пройшла у приємній атмосфері, що викликала цікавість та бурхливі обговорення серед студентів, та дала молоді уявлення про те, як саме працює податкова система і як в майбутньому з нею співпрацювати. Під час заходу студентами було задано ряд питань, на які надала вичерпні відповіді завідувач сектору комунікацій Марія Коцим’юк.

На завершення студенти технікуму подякували фахівцям сектору комунікацій за корисну та пізнавальну екскурсію, а податківці побажали студентам бути успішними, досягати омріяної мети, щоб у майбутньому стати гідними громадянами і сумлінними платниками податків.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87