Пятниця, 24/5/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

У Чернівцях відбувся Форум української молоді

У Чернівцях відбувся Форум української молоді

Форум української молоді відбувся в Чернівцях з ініціативи обласного осередку ГО «Батьківщина молода». Як повідомляє прес-служба обласного осередку ВО «Батьківщина»,  до події долучилися представники органів місцевої влади, громадські активісти та студентська молодь.

На форумі голова всеукраїнської ГО «Батьківщина молода» Сергій Митрофанський презентував «Стратегію молодіжної політики до 2025 року». Як він сам зазначив, це була не стільки презентація, скільки обговорення. Адже попри те, що він особисто 2014-2016рр. працював заступником міністра у справах сім’ї та молоді, добре знайомий з проблемами молоді і його команда пропонує певні «рецепти» в молодіжній політиці, вони відкриті до дискусій і нових пропозицій.

У панельній дискусії на форумі взяли участь телеведуча, головна редакторка телеканалу «Чернівецький промінь» Марина Скінтей, депутат Берегометської селищної ради, працівник сектору молоді та спорту Вижницького району Богдан Рибюк, тренерка NDІ, помічник-консультант депутата Чернівецької облради Леся Гаврилюк та голова обласного осередку ГО «Батьківщина молода» Еріка Черней, учасників привітав голова обласної ради Іван Мунтян.

«Ми не маємо права втратити один з найдорожчих ресурсів – інтелект нації, — сказав у своєму привітанні голова обласної ради. — Переконаний, що одну з найважливіших ролей у підтримці молоді зіграє житлова програма, запропонована найяскравішим українським політиком Юлією Володимирівною Тимошенко: через іпотечні кредити, без застави і першого внеску, мінімум на 10 років, з державним ринковим страхуванням».

Голова місцевого осередку «Батьківщини молодої» Еріка Черней зазначила, що стратегія молодіжної політики розроблена групою серйозних експертів, тож за умови, що вона буде втілена, молодь обиратиме для подальшого навчання, роботи і життя саме Україну.

Прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87