Четверг, 22/8/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Впровадження єдиних стандартів обслуговування громадян обговорили під час засідання колегії

Впровадження єдиних стандартів обслуговування громадян обговорили під час засідання колегії

Стан реалізації Плану заходів по облаштуванню приміщень та організацію обслуговування громадян відповідно до Стандартів обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України розглянули під час засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Цьогоріч Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області організовано роботу з облаштування відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) з урахуванням вимог для забезпечення прозорого та відкритого прийому громадян відповідно до запроваджених стандартів.

Пенсійна служба краю постійно працює над підвищенням якості надання послуг мешканцям краю. Значна увага приділяється професійності та оперативності надання послуг, створенню найбільш комфортних умов для відвідувачів, організації належного інформаційного забезпечення. Забезпечено безперервне обслуговування громадян впродовж всього робочого часу, запроваджений дрес-код працівників фронт-офісу, сервісні центри забезпечені звуковими орієнтирами «Метроном».

Колегія визнала роботу з реалізації Плану заходів по облаштуванню приміщень такою, що спрямована на реалізацію рекомендаційних стандартів обслуговування громадян, а роботу з організації прийому та обслуговування громадян такою, що відповідає вимогам державної політики у сфері надання послуг з питань пенсійного забезпечення.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87