Пятниця, 24/5/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» відправили бійцям на Схід «теплий вантаж»

Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» відправили бійцям на Схід «теплий вантаж»

Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» готували до відправки бійцям на Схід черговий вантаж з гаслом «Обігрій бійця». Як повідомляє прес-служба обласної організації, цього разу на передову повезли теплі речі та, як завжди, смаколики.

«Волонтери за Батьківщину» звернулися до підприємців Калинівського ринку, і люди відгукувалися: купували по кілька пар шкарпеток, рукавиць, допомагали коштами. Тож у благодійний вантаж склали 130 пар шкарпеток, 20 пар рукавиць, шапки.

З продуктів закупили капусту, моркву, варення, ящик яблук. Наліпили 10 відер вареників, чималу частину з яких приготувала парафіянка храму св. Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в Чернівцях Оксана Лаврів.

«Щоразу починаємо підготовку до відправки вантажу «з нічого» — головне, що маємо борошно, – каже волонтерка Лідія Гаїна. – А далі вже хто шкварків принесе, хто картоплі, хто цибулі… Так і вареники ліпляться. Замовляємо фарш у підприємців. Зберігаємо продукти в морозильній камері, придбаній нам Романом Гаїною, депутатом міськради від «Батьківщини».

Доставку вантажу забезпечує священик-волонтер о. Василь Гасинець. Завдяки його зусиллям до вантажу додалися клейонка, близько 100 кг цвяхів, бензопила, мастило до неї. Уже на понеділок планується наступна поїздка. 

Прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87