Субота, 19/10/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Нові можливості: покупці можуть самостійно переглянути фіскальний чек за допомогою Електронного кабінету

Нові можливості: покупці можуть самостійно переглянути фіскальний чек за допомогою Електронного кабінету

За допомогою електронного сервісу «Пошук фіскального чека», який функціонує у відкритій частині Електронного кабінету, покупці товарів або споживачі послуг можуть перевірити достовірність отриманого фіскального чеку та встановити факт його наявності (або відсутності) в базі даних ДПС.

Сервіс дозволяє покупцеві товарів/послуг здійснювати перегляд фіскального касового чеку, що формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій (далі — РРО), так і створений новітніми РРО.

Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО, дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).

У разі відсутності або невідповідності реквізитів чеків в інформаційній базі ДПС споживачі можуть направити до податкової служби письмові звернення із цих питань з додаванням копій отриманих розрахункових документів для організації та проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів.

ДПС буде вивчено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи та вжито відповідних заходів.

Новоселицьке управління ГУ ДПС у Чернівецькій області звертає увагу суб’єктів господарювання на обов’язковість дотримання вимог чинного законодавства України при проведенні готівкових розрахунків за реалізовані товари (надані послуги) та інших операцій з готівкою.

Начальник

Новоселицького управління

   

Яна  ГАБОВДА

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87