Середа, 23/1/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Боротьба з незаконною міграцією по обидва боки кордону

Боротьба з незаконною міграцією по обидва боки кордону

Прикордонники Чернівецького загону продовжують проводити системні заходи з протидії незаконній міграції в межах Чернівецької та Івано-Франківської областей.

В рамках взаємодії з іншими правоохоронними органами, в тому числі спільно з представниками міграційної служби, протягом кількох останніх днів на Буковині затримано двадцять незаконних мігрантів, метою яких була спроба порушення державного кордону з Румунією. Вихідці з країн Південно-Східної Азії дедалі частіше обирають наш регіон для потрапляння до ЄС, а відтак продовжити свої мандри країнами європейської спільноти.

Варто зазначити, що у 2018 році почастішали випадки затримань вихідців з Пакистану та Бангладеш, протягом цього року в 12 випадках затримано 65 незаконних мігрантів, що у 2,5 раза більше за аналогічний період 2017 року.

Значну частку «шукачів кращої долі», а це 36 осіб, вдалося затримати завдяки тісній співпраці з управлінням  СБУ, Національної поліції та керівництвом державної міграційної служби України в Чернівецькій області.

Зважаючи на те, що країни ЄС суттєво посилюють протидію незаконній міграції, прикордонники прогнозують переорієнтування потоків незаконних мігрантів до України. Вже сьогодні спостерігаємо збільшення кількості незаконних мігрантів на каналах легального в’їзду, спираючись на підтримку діаспор, офіційно видані документи, навчання та інші умовно законні шляхи, через що іноземці намагаються потрапити до України, щоб потім тут залишитися нелегально, а надалі використати нашу країну як транзитну територію.

Охорона кордону є нашим спільним обов’язком, а тому прикордонники Чернівецького загону звертаються до мешканців прикордоння з проханням надавати інформацію в підрозділи охорони кордону у разі виявлення підозрілих осіб чи іноземців, які шукають шляхи для незаконного подолання кордону.

Прес-служба Чернівецького  прикордонного загону

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87