Неділя, 17/2/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

У минулому році до регіональної фіскальної служби письмово та усно звернулось 412 буковинців

У минулому році до регіональної фіскальної служби письмово та усно звернулось 412 буковинців

Заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос інформує, у 2018 році до територіальних органів фіскальної служби області з письмовими заявами звернулись 351 буковинців та 61 громадян прийшли на аудієнцію до посадовців служби.

 Аналізуючи дані звернення, слід відзначити, що надсилаючи свої листи до фіскальної служби нашого краю, жителі Чернівецької області в основному ставлять питання, які стосуються податкової ти митної політики.

Питома вага таких звернень до податківців – 65 відсотків від загальної кількості. З них, у 158 зверненнях запитувачі інформували про ухилення від сплати податків, 18 – стосувались реєстрації та обліку платників податків12 заявників звернулись щодо проведення контрольно-перевірочної роботи7звернень – щодо сплати місцевих податківта 4 звернення —  щодо реструктуризації податкового боргу.

Решта письмових заяв стосувались адміністрування загальнодержавних податків, ліцензування певних видів господарської діяльності, оподаткування доходів від підприємницької діяльності.

Посадовець наголошує, крім письмових звернень буковинці мають можливість звернутись до фіскальної служби особисто. Так, у січні – грудні 2018 року посадові особи фіскального відомства області провели 61 особистий прийом громадян. В основному відвідувачі особистих прийомів – підприємці, які провадять діяльність на території області. Під час індивідуального спілкування громадяни цікавилися особливостями сплати єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб, земельного, акцизного та єдиного податку, а також податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

До відома платників: записатись на прийом до посадових осіб ДФС Буковини можна не пізніше ніж за п‘ять робочих днів до календарної дати прийому, зателефонувавши за номером: (0372545634. З графіком особистого прийому можна ознайомитись на офіційному порталі територіальних органів ДФС у Чернівецькій області  за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/pryimalnia-gromadian/grafik-osobistogo-priyomu/.

Письмові звернення громадян можна направляти за поштовою адресою: 58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200 А. Також звернення  приймаються на електронну пошту: cv.official@sfs.gov.ua.

Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87