Середа, 23/1/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

З початку року фіскальні підрозділи Новоселиччини та Герцаївщини надали близько 8817 адміністративних послуг

З початку року фіскальні підрозділи Новоселиччини та Герцаївщини надали близько 8817 адміністративних послуг

Протягом січня-жовтня 2018 року Новоселицьким управлінням ГУ ДФС у Чернівецькій області було надано 8817  адміністративних послуг.

Найчастіше запитуваною, як і раніше, є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Станом на 01.11.2018 року надано 5655  таких послуг.

Друге та третє місце за популярністю займають послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Цих послуг станом на 01.11.2018 року надано 281 та 785 відповідно.

Нагадаємо, що нині функціонують 2 Центри обслуговування платників (Новоселицький та Герцаївський), де від фахівців фіскальної служби можна отримати консультаційні, інформаційні та адміністративні сервіси і послуги. З їхнім місцем розташування та графіком роботи, а також із вичерпним переліком усіх послуг, які можна отримати у ЦОП, можна дізнатись за гіперпосиланням http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

Повідомляє Новоселицьке управління ГУ ДФС у Чернівецькій області

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87