Середа, 23/1/2019 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Мільярдний рубіж перевищили надходження податків та зборів до місцевих бюджетів Буковини

Мільярдний рубіж перевищили надходження податків та зборів до місцевих бюджетів Буковини

Упродовж п’яти місяців нинішнього року до бюджетів територіальних громад Чернівеччини надійшло 1007,9 млн.грн.  податкових платежів. Завдання територіальних громад виконано на 107,2 відсоткиТа на 20 відсотків, або на 167,8 млн.грн. перевищило минулорічний показник.

Уже традиційно основним джерелом надходжень до бюджетів Буковини став податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 635,1 млн.грн.Приріст до минулорічного показника склав 137,1 млн.грн., а планові показники виконано на 107,7 відсотків. Другою за значенням складовою наповнення бюджетів територіальних громад є єдиний податок з юридичних та фізичних осіб, який досяг суми у 162,2 млн.грн. Податок на майно додав до місцевої казни 123 млн.грн. Це плата за землю, яка досягла 111,3 млн.грн.,  податок на нерухоме майно у сумі 10,8 млн.грн. і транспортний податок – 0,9 млн.грн. Акциз з роздрібної торгівлі підакцизних товарів приніс місцевим бюджетам – 45,5 млн.грн.

Крім того місцеві бюджети Буковини отримали за користування лісом, надрами й водою – 16,6 млн.грн., 14,0 млн.грн. податку на прибуток, за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети отримали 4,9 млн.грн.

 «Дуже важливо, щоб платники податків бачили і відчували, що їх кошти йдуть на поліпшення якості життя. Адже саме механізм фінансової децентралізації дозволяє територіальним громадам краю отримувати у своє розпорядження значні кошти, активно розвиватися та вдосконалювати інфраструктуру» – зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Прес — служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87