Четверг, 22/8/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Шляхи активізації роботи з фізичними особами – підприємцями щодо погашення заборгованості до бюджету Фонду обговорили під час обласної наради

Шляхи активізації роботи з фізичними особами – підприємцями щодо погашення заборгованості до бюджету Фонду обговорили під час обласної наради

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів обласну нараду з керівниками підвідомчих управлінь. Під час наради обговорено питання щодо динаміки охоплення заходами стягнення сум заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

Особливу увагу акцентовано на необхідності проведення роз’яснювальної роботи з фізичними особами-підприємцями, які не здійснюють підприємницьку діяльність, не подають звітність та мають заборгованість зі сплати єдиного внеску щодо обов’язковості його сплати до моменту державної реєстрації припинення підприємницької діяльності в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Звернуто увагу на конкретні заходи для зменшення заборгованості підприємств та фізичних осіб-підприємців по сплаті єдиного соціального внеску та платежів до Пенсійного фонду. Окреслено подальші завдання щодо посилення роботи з органами ДФС і ДВС з метою реалізації ефективної співпраці з питань стягнення боргів з ЄСВ та до бюджету Фонду.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87