Четверг, 22/8/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

ДФС Буковини: за здійснення торгівлі пальним без ліцензії застосовуються штрафні санкції

ДФС Буковини: за здійснення торгівлі пальним без ліцензії застосовуються штрафні санкції

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області нагадують, що з 01.07.2019 р. запроваджено ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним, відповідно до Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон № 481).

Державна фіскальна служба України оприлюднює Єдиний державний реєстр суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва,  зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.  Зазначена інформація розміщена на офіційному вебпорталі ДФС у рубриці «Реєстри» за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki—reestri—perelik/reestri/383525.html.

Разом з тим, на сьогоднішній день є ряд суб’єктів господарювання, які не отримали ліцензію на роздрібну торгівлю пальним на території Чернівецької області. Серед них: ТОВ «БУКНАФТОХІМ», ТОВ «ДІАМАНТ 2018«, ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «СКФ», ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-ПРОПАН» ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ».

У фіскальному відомстві Буковини закликають споживачів, задля зруйнування ринку нелегальної роздрібної торгівлі пальним,  перевіряти наявність відповідних ліцензій, а у випадку їх відсутності повідомляти Головне управління ДФС у Чернівецькій області. Та зазначають, якщо такі  «горе – підприємці» зневажають вимоги Закону, оскільки переконані у безкарності то фіскали нагадують, що заборона на проведення перевірок не розповсюджується на продавців підакцизних товарів.

Відповідно до ст. 17 Закону № 481/95-ВР, в редакції, яка діє з 01.07.2019, до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів, зокрема у разі:  виробництва пального без наявності ліцензії – 1 млн. гривень;  оптової торгівлі пальним без наявності ліцензії – 500 тис. гривень;  роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії – 250 тис. гривень.

В той же час звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що перевірки проводяться  виключно фахівцями Головного управління ДФС у Чернівецькій області. Для проведення фактичної перевірки, відповідно до п. 81.1 ст. 81 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями, посадові особи контролюючого органу повинні пред’явити направлення на проведення такої перевірки за підписом керівника та скріплене печаткою, копію наказу для проведення перевірки також з підписом керівника та скріплене печаткою, а також службові посвідчення, які зазначені в направленні на проведення перевірки.

Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87