Пятниця, 24/5/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Новоселицьке управління: До місцевого бюджету спрямовано майже 9 млн. грн. єдиного податку

Новоселицьке управління: До місцевого бюджету спрямовано майже 9 млн. грн. єдиного податку

Як повідомили в Новоселицькому управлінні ГУ ДФС у Чернівецькій області, за два місяці цього року платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності сплатили до місцевого бюджету 8,916 мільйонів гривень єдиного податку. Зокрема, левову частку надходжень єдиного податку забезпечили фізичні особи – підприємці, які за січень-лютий 2019 року сплатили 7065,9 тисяч гривень. У свою чергу юридичні особи – «спрощенці» з початку року спрямували до місцевого бюджету 685,8 тисяч гривень. Сільськогосподарські товаровиробники на протязі січня поточного року сплатили  1164,2 тисячі гривень.

Варто зазначити, що єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво поповнюють місцевий бюджет. Питома вага єдиного податку в загальних надходженнях до місцевого бюджету за січень-лютий 2019 року склала 29 %.

Нагадаємо, що з початку поточного року мінімальну заробітну плату встановлено у розмірі 4173 грн.  Відповідно, мінімальний страховий внесок за місяць становить 918,06 грн.  (мінімальний страховий внесок за квартал — 2 754,18 грн.).

Фахівці Новоселицького управління зазначають, надходження єдиного податку в повному обсязі спрямовується до місцевого бюджету. Тому, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, суб’єкти господарювання забезпечують фінансування поточних потреб міста та сприяють розвитку і благоустрою місцевої громади.

Повідомляє Новоселицьке управління ГУ ДФС у Чернівецькій  області.

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87