Субота, 19/10/2019 | : : EEST+3
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Майбутні платники: податківці зустрічалися з молоддю

Майбутні платники: податківці зустрічалися з молоддю

27 вересня 2019 року в Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області відбувся День відкритих дверей. Податківці активно готувалися до цього дня – активно анонсували його проведення і у мережі Інтернет і під час особистих зустрічей. Цього разу захід проведено для Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу – серед гостей 30 учнів та викладачі.День відкритих дверей розпочався лекцією — екскурсією в Центр обслуговування платників.

Далі податківці презентували діяльність податкової служби краю — розповіли про її минуле та сьогодення. Ознайомили з історією створення, структурою, досягненнями, а також відповіли на питання про умови проходження державної служби та принципи завдяки яким з’являються чудові шанси досягти кар’єрного успіху.

На завершення гості ознайомилися з історією незвичних податків у світі. Ця тема дуже зацікавила присутніх та викликала жваве обговорення.

Усі бажаючі фотографувалися, ділилися враженнями за запропонували організаторам проводити спільні заходи, наприклад вікторину на податкову тематику.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87