Понеділок, 17/12/2018 | : : EET+2
Увійти | Реєстрація
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
КМ інформ
Зворотній зв'язок

Двох буковинців із подвійним громадянством затримали на українсько-румунському кордоні

Двох буковинців із подвійним громадянством затримали на українсько-румунському кордоні

Двоє мешканців Чернівецької області намагались перетнути кордон із закоронним паспортом громадян Румунії, хоча насправді мають українське громадянство.

Так, учора по обіді в пункт пропуску «Порубне», на в’їзд в Україну, прибув 35-річний чоловік, який надав прикордонникам закордонний паспорт громадянина Румунії. Під час перевірки документів виявилося, що дана особа проживає на Глибоччині Чернівецької області та є громадянином України.

Трохи пізніше ще один буковинець спробував таким же чином перетнути кордон. Пред’явивши прикордонникам закордонний паспорт громадянина Румунії, чоловік не сподівався, що його дані, як громадянина України, внесені у відповідну базу даних.

Таким чином, за порушення українського законодавства обом буковинцям доведеться сплатити чималий штраф, розмір якого визначить суд.

Ще одне порушення законодавства у тому ж пункті пропуску «Порубне» виявили прикордонники спільно із працівниками митниці. 23-річний буковинець спробував підзаробити, заховавши у спеціально виготовлений тайник свого «Фольксвагена» півтори сотні пачок сигарет. Проте його план зазнав невдачі. Разом із сигаретами чоловік втратив і свій автомобіль, який було оцінено у 40 тисяч гривень.

Прес-служба Чернівецького

прикордонного загону

Надішліть свої коментарі

Увійти за допомогою: 
Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обовязкові поля позначені* *

*

Архивы

Контакти

Email: gazetakm@ukr.net

Тел.: +38 03730 2-27-47

Адрес: 59200, м. Вижниця, вул.Українська, 87